Kaderníctvo petržalka - Jany Visage

Objednávky:

0903/689 176
02/6345 1460
predlžovanie vlasov 0905 854444

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 9:00 - 20:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: Zatvorené

Predlžovanie vlasov predlžovanie vlasov Great Lengths

predlžovanie vlasov 2013 V našom salóne vlasy predlžujeme značkou Great Lengths, ktorá je svetovou jednotkou v predlžovaní a zhusťovaní vlasov.

Základným znakom, je že napojené vlasy nevidno a spoločnosť garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna. Great lengths nepoužíva na farbenie a depigmentáciu vlasov chemické prípravky, čím sa dosahuje najvyššia kvalita a lesk.

Great Lengths kladie zvláštny dôraz na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedenie v smere rastu vlasov. V dôsledku nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené aj po niekoľkých obnovách.

Biopolymerizovaný keratin - ktorý spája nadpájané vlasy, obsahuje identickú štruktúru ľudským vlasom. Spoje tým pádom necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas. Great Lengths predlžuje najnovšie aj pásikmi GL Apps, ktoré boli dlhodobo testované.

Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths je absolutne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Nielen pri práci touto dokonalou metódou budete nadšený, ale zákazník bude odchádzať z vášho salónu spokojný a s pocitom dobre a kvalitne odvedenej práce

predlžovanie vlasov 2013 Great LengthsPredlžujeme prírodnými vlasami najvyššej kvality, lesku so ZÁRUKOU a bezplatným 6 mesačným servisom. Po tomto období ostane vlas nepoškodený ako pred napojením.

predlžovanie vlasov

Great Lengths dodáva vlasy na predlžovanie:

  • standrad.
  • soft - jemné
  • tomorow´ look - do ofín
  • flow - dvojfarebné
  • crazy - výrazne farby
  • swarovsky strands - pramene so swarovského kamienkami

Cena predlžovania vlasov od...

uvádzaná cena je komplet obsahuje.:

  • špecialne mytie pred napájamím
  • napojenie prameňov
  • strih
  • konečná úprava

Objednávka a konzultácie: zobraziť kontakt

Vlasy predlžujeme aj na splátky pomocou systému QUATRO

Predlžovanie vlasov - pôvod vlasov Great Lengths(R)

Predlžovanie vlasov aplikujeme najkvalitnejším výberom chrámových vlasov. Pramene Great Lengths(R) znesú dlhodobé nosenie bez dokupovania nových prameňov. Tieto možno prepojiť až 3 krát. Z ekonomickeho hľadiska je metóda Great Lengths(R) najlacnejšia na trhu s predlžovanými vlasami. Ak k tomu pripojíme najvyššiu kvalitu a lesk, sú vlasy Great Lengths(R) bezkonkurenčnou jednotku na svetovom trhu (www.greatlengths.net). Vzhľadom k diskrétnosti spoju stačí návšteva salonú raz za 5 až 8 mesiacov. Pramene Great Lengths(R) sú prírodne vlasy ukončené 100% biopolymerizovaným keratínom.

Spôsoby predlžovania vlasov

1. CLASSIC - "Teplom."

GL3200 Machine GL3200 Machine.: Tento veľmi obľúbený bezkonkurenčný prístroj sa stal uznávaným štandardom. Aplikátor je nahrievaný na jednej strane a jeho teplota sa rovná teplote kulmy. To umožní ľahké spracovanie spoja s vašimi vlasmi. Výsledkom je čistá práca, nerozoznateľný spoj, ktorý môžete česať a vlasy upravovať ako predtým. Najdôležitejšie je, že vaše vlasy nebudú zaťažované a poškodené.

Krok za krokom: aplikácia tepelnými kliešťami. Čas práce: od 2,5 hod2. ULTRAZVUK - "Studenou fúziou" - odporúčame

Ultrasonic 5000 Machine Ultrasonic 5000 Machine.: tento prístroj využíva metódu studenej fúzie bez tepla. Vlasové pramene sú pripojované pomocou ultrazvukových vibrácií. Ultrasonic 5000 produkuje spoje, akoby pramienky vyrastali priamo z vašich vlasov. Je vhodný i pre jemné a riedke vlasy.

Takto predĺžené vlasy vyžadujú minimálnu dennú údržbu.

Krok za krokom systém ULTRAZVUK, úplne hladké spoje. Čas práce: od 1,5 hod

Predlžovanie vlasov - spoločnosť Great Lengths(R)

Great Lengths(R) uviedla predlžovanie vlasov na svetový trh v r.1990. Je svetovou jednotkou na trhu predlžovaných vlasov v USA a EÚ. Dôkazom je, že ju uprednostňujú aj svetové celebrity. Ako spoločnosť, ktorá vynašla predlžovanie vlasov je zároveň najrozšírenejšou značkou sveta (http://www.greatlengths.net/contacto.php).

predlžovanie vlasov bratislava

Ďaľšie procedúry

Jany Visage | prihlásenie | All rights reserved 2012
Webdizajn a programovanie: Ing. Zdenko Andráš