Kaderníctvo petržalka - Jany Visage

Objednávky:

0903/689 176
02/6345 1460
predlžovanie vlasov 0905 854444

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 9:00 - 20:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: Zatvorené

Keratínové rekonštrukcie

Krásne, rovné, hladké a lesklé vlasy - prostredníctvom keratínových rekonštrukcii

Krásne a zdravé vlasy sú snom takmer každého človeka. Tepelnou (napr. žehlenie) a chemickou (napr. farbenie, gumovanie atd.) úpravou vlasov ale aj pôsobením slnečných lúčov a prírodného znečistenia sa narúša prirodzená štruktúra vlasu a vlas stráca zdravý a lesklý vzhľad. Medzi hlavné znaky poškodených vlasov patrí napríklad: tvrdá textúra, extrémna pórovitosť, strata lesku a elasticity, vlasy sú príliš suché, ľahko a lámu, strácajú farbu alebo farba príliš rýchlo absorbuje.

Vlas je tvorený 3 základnými vrstvami:

- kutikulou,
- vlasovou kôrou,
- dreňou


keratínove rekonštrukcie bratislava Keratín je základnou stavebnou látkou, ktorá sa nachádza vo vlasoch, koži a nechtoch. Tvorí až 95% suchej hmoty vlasu. Vysoká pevnosť a elasticita je daná štruktúrou vlasu a usporiadaním vlasového keratínu.

Kutikula je vonkajšia vrstva obklopujúca vlas a chráni ho pred vonkajšími chemickými a mechanickými vplyvmi.

Má šupinovitú štruktúru. Keď ležia šupinky kutikuly rovno a riadne sa prekrývajú, vlasy sú hodvábne hladké a lesklé.

Pokiaľ sa kutikula mechanicky alebo chemicky poškodí, vlasy získajú matný vzhľad, lámu sa a ľahko sa rozstrapatia. Na obrázkoch pod mikroskopom je vidieť jak zdravý vlas s krásnymi rovno sa prekrývajúcimi kutikulami tak i vlas s poškodenými a odštiepenými vlasovými kutikulami.

Narovnanie vlasov, hĺbková regenerácia a lesk vlasov - kúra Brazil Keratín

Špeciálna liečba pre uhladenie, narovnanie a ozdravenie poškodených vlasov. Brazil Keratín Hair Go Straight je čisto prírodný produkt. Základom je keratínový a kolagénový komplex, ktorý vlasy zanechá lesklé a hydratované. Lepšie sa upravujú. Kúra sa mytím vlasov vymýva a vydrží podľa toho vo vlasoch 2-4 mesiace. Odporúčame pre regeneráciu a vyrovnanie jemných, poškodených, zvlnených, málo objemných vlasov alebo uhladenie kučeravých a pórovitých vlasov.

Špeciálne vhodná na vlasy poškodené po farbení, gumovaní, chemickom vyrovnaní, trvalej alebo iných mechanickým alebo chemických zásahov do vlasov. Po aplikácii kúry je vhodné používať produkty na domáce ošetrenie Brazil Keratín BK, a to šampón a kondicionér s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu. Brazil Keratín Hair Go Straight prešiel skúškami Štátneho zdravotného ústavu a obdržal certifikát o splnení noriem EU.

brazil keratin bratislava

Hĺbková regeneračná kúra - maska za studená

Keratínová maska Brazil Keratín - tekuté vlasy - zázrak - Najúčinnejší a najdokonalejší systém pre Vaše narušené vlasy. Hydrolyzovaný keratín spôsobí regeneráciu a spevnenie všetkých typov vlasov bez ohľadu na fakt, že vyrastený vlas je už "dostatočne nevyživovaný" a všeobecne ho nie je možné nijak vyživiť. Keratínová maska funguje na princípe chemickej reakcie, ktorá je na charaktere vlasu nezávislá.

Po použití dôjde k spevneniu vlasov až o 100%! Pre podporu kožných biochemických funkcií maska ďalej obsahuje extrakt Aloe Vera s množstvom bioaktívnych látok a naviac výživný panthenol a vitamín B3 - kyselinu nikotínovú. Dodáva sa s kokosovým alebo čokoládovým extraktom. Je určená na domáce alebo profesionálne použitie. Pre väčší efekt doporučujeme kombinovať so sérom Brazil Keratín.

Ďaľšie procedúry

Jany Visage | prihlásenie | All rights reserved 2012
Webdizajn a programovanie: Ing. Zdenko Andráš